niedziela, 3 stycznia 2010

Witam

Witam wszystkich którzy przypadkiem zabłądzili w sieci i dotarli do tego zakątka.

Ten blog powstał w wyniku "postanowień noworocznych" jako swego rodzaju eksperyment, i nakierowany jest na moje osobiste hobby i zainteresowania. Nie bierze udziału w żadnych konkursach i nie bije się o popularność, ale wszyscy goście są mile widziani i zapraszam was do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami. Natomiast wszelkiego rodzaju trolle i inne stonki internetowe tępione będą bezlitośnie. Dotyczy to również wpisów typu "Cześć jestem Jasio, wejdź na mojego bloga" Jeżeli Twoje komentarze powiedzą mi, że jesteś osobą interesującą, zrobię to bez zachęty, a autoreklama jest be.

Jakie materiały mogą się znaleźć na blogu:
Zdjęcia, tutoriale, rozpiski, plany, battle reporty, opowiadania i psioczenia na Warhammer Fantasy Battle - grę strategiczną typu "tabletop" wydaną przes Games Workshop, w tym dotyczące makiet i mojej głównej armii - Bretonnii;
Wpisy na temat gier komputerowych, przeważnie World of Warcraft w którą gram już dość długo;
Zdjęcia, reportaże, komentarze z imprez odtwórstwa historycznego zwanego popularnie "rycerstwem";
Zdjęcia i opisy ciekawych miejsc;
Recenzje filmów i książek
Humor;
Wpisy dotyczące innych moich zainteresowań.

Czego na blogu na pewno nie będzie:
Plotek o realnych osobach i tzw. "celebrytach";
Trendów w żadnym aspekcie - ciuchy, samochody, fryzury i inne "musisz to mieć" nie mają tu wstępu;
Komentarzy na temat seriali i telewizji w ogóle;
Informacji osobistych.

Zatem jeszcze raz witam i zapraszam do wirtualnego spotkania, mam nadzieję że będzie to miejsce przyjazne i interesujące :)

1 komentarz:

  1. Cześć nie jestem Jasio, chociaż jednego znam :)

    Dotarłem na Twojego bloga przez przypadek, szukając czegoś o makietach którymi tez się trochę (bardzo czasem) zajmuję. Poczytałem a raczej poogladałem zdjęcia które zamieściłeś szukajac inspiracji i pomysłu na coś nowego. Tez gram w WFB tylko ob'Leśnymi Elfami, WoW tez nie jest mi obcy. Tak wiec daj znać czy będziesz jeszcze coś publikował bo z tego co widzę od dawna Cie tutaj nie było.

    pozdro 2h

    OdpowiedzUsuń