czwartek, 30 września 2010

Dzień Chłopaka

Z tejże powyższej okazji chciałam złożyć wszystkim moim czytaczom - no przewaga tu mężczyzn, i to duża :) serdeczne życzenia - smacznego jedzonka, zimnego piffka, potulnych kobiet, i szczęścia na polu bitew. A przy okazji rozdaje prezenty. Z angielska nazywa się to "candy giveaway", należy się zapisać pod postem deklarując chęć przygarnięcia rozdawajki a na swoim blogu umieścić podlinkowaną informację o tej zabawie.

No a najważniejsz sprawa - co to za rozdawajka? Ponieważ zdjęcie o tej porze dnia nie wyszło, tylko w skrócie napiszę - garść starych, plastikowych figsów - zbieranina z różnych armii, wzory już od dawna nie wydawane, garść albo i dwie z mojego bitz boxa, i trochę materiałów do tworzenia podstawek i makiet - drzewka, posypki itp, a do tego mały display box. Zapisy trwają do 31 października, losowanie pewnie trochę później, tak koło 3 listopada. Zapraszam!


Żeby nie było, że kobiety są poszkodowane - zapraszam na rozdawajkę namoim drugim blogu - "W moim magicznym domu"

.

4 komentarze:

  1. Nie wiedziałem ze jest coś takiego jak dzień chłopaka i nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale z reguły jak coś dają za darmo to biorę! :) Linkacza na blogasku zaraz dam.

    OdpowiedzUsuń
  2. No jak za friko to i ja nie będe wybrzydzał - link na blogu zaraz będzie ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sorki stary, przeterminował się ;P

    OdpowiedzUsuń