niedziela, 7 kwietnia 2013

Malarska Aktywacja - etap drugi

Etap drugi czas zacząć, przynajmniej formalnie, bo już 3 rycków ma bazowe kolory a na blogu cisza :P Miałam nadzieję, że będę mogła wkleić przy okazji lepsze zdjęcia trebka, ale pomimo, że nawet wyjrzało na chwilę słonko to się nie załapałam na sensowne światło.

Etap drugi u mnie upłynie pod hasłem "speedpainting" bo umówiłam się na grę a wstyd straszyć armią w takim stanie jak obecnie. Cudów nie będzie, ale kolor rozpoznawczy dla oddziałów musi się pojawić.
Reguła do zapamiętania nr 1 - przed grą polakierować modele!
Pierwsze ogólne zgłoszenie przewidywało do pomalowania 6 rycerzy królestwa, i taki ogłaszam plan minimum. Na zdjęciu jest część zasobów szuflady w stanie  z 4 kwietnia - raczej nie ma szans na pomalowanie wszystkiego, ale tak  na zapas bo nie będzie chciało mi się robić zdjęć potem. Plan marzeń to 9 KOTR 5 edycyjnych (speedpaint) + 5 Questing knights oryginalnych GW z 6 edycji + 3 Graali z Gamezone.1 komentarz:

  1. Jestem ciekaw jak pomalujesz Questingów i Graali Gamezone (też je zbieram, bo jakoś mnie bardziej przekonują niż te z GW) :) Poczekam i może podpatrzę coś dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń